Gabinet dentystyczny Aldent – dobry Stomatolog!

Gabinet stomatologiczny Aldent to zespół profesjonalistów, który zadba o jak najwyższą jakość obsługi naszych Pacjentów. Wrocław jest miastem, w którym można znaleźć wiele gabinetów, czy klinik stomatologicznych, dlatego jesteśmy świadomi tego, by jakość obsługi była na najwyższym poziomie.

Nasze największe atuty to profesjonalizm, doświadczenie oraz doskonałe wyposażenie gabinetu. Dbamy by wszyscy nasi pacjenci byli zadowoleni i uśmiechnięci.

Przyjmujemy pacjentów także w ramach umowy z NFZ.

Oferujemy profesjonalną opiekę dentystyczną, dzięki nam twoje zęby będą piękne i zdrowe. Wszyscy pacjenci traktowani są z należytą atencją, a indywidualne podejście gwarantuje znakomite rezultaty leczenia.

Co ważne, leczenie zębów w naszym gabinecie jest nie tylko w pełni profesjonalne, lecz także bezbolesne. Nasz personel stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc na rozmaitych szkoleniach, dzięki temu jesteśmy w stanie zachować najwyższe standardy leczenia.

Aldent to fachowy personel, nowoczesny sprzęt i komfortowe warunki, właśnie dlatego należymy do najczęściej wybieranych gabinetów stomatologicznych we Wrocławiu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

USŁUGI

Dzięki protetyce stomatologicznej można skutecznie i efektywnie dokonywać rekonstrukcji zniszczonych zębów.

Implant to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie w przypadku braku zęba lub zębów.

W naszym gabinecie oferujemy zabiegi nacięcia ropnia, odbudowę kości oraz ekstrakcję zębów stałych i mlecznych.

W naszym gabinecie oferujemy profilaktykę wad zgryzu, leczenie aparatami ruchomymi i stałymi u dzieci oraz dorosłych.

Leczenie kanałowe pozwala usunąć nieodwracalne zapalenie miazgi zęba nawet tych najbardziej zniszczonych zębów.

Badania radiologiczne pozwalają na uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia jamy ustnej.

Pomagamy zapobiegać oraz leczymy skutki występowania próchnicy poprzez odbudowę zniszczonych zębów i dewitalizację czy leczenie kanałowe.

W bezpieczny sposób pomożemy Ci uzyskać piękny uśmiech. Wybielanie zębów metodami Beyond, Opalescence Xtra Boost, Pola Office czy Nite White.

Wybielanie zębów martwych zębów, polegające na umieszczeniu specjalnego preparatu wybielającego wewnątrz komory zęba oraz częściowo na jego powierzchni.