PL EN

FILOZOFIAFIRMY

Nasza filozofia jest prosta: Zapewnienie wszechstronnej i profesjo- nalnej opieki oraz komfortowych warunków.

Z troską podchodzimy do każdego pacjenta. Nic dodać nic ująć.
Planując rozkład pomieszczeń w naszym gabinecie zadbaliśmy o to by wszyscy pacjenci mogli poczuć się pewnie i komfortowo. Poprzez dos- tosowanie do norm europejskich również pacjenci niepełnosprawni
mogą bez problemu poruszać się w obrębie naszego gabinetu stomatologicznego.

DLACZEGOMY?

Aldent zapewnia wszystko to, czym powinien charakteryzować się profesjonalny gabinet. Jednym z najważniejszych aspektów świadczących o wysokim poziomie kliniki jest bardzo szeroki zakres usług.

  • Bezbolesne leczenie próchnicy,
  • Instruktaż higieny jamy ustnej,
  • Wybielanie zębów,
  • Chirurgia stomatologiczna
    to tylko kilka pozycji z listy proponowanych usług.
  • Jako jedni z nielicznych oferujemy również możliwość przeprowadzenia dokładnej diagnostyki przy użyciu nowoczesnego systemu radiologicznego.
  • Nasz gabinet stomatlogiczny we Wrocławiu wykonuje także zabiegi z zakresu stomatologii sportowej.

O randze gabinetu dentystycznego świadczy również jego wyposażenie, a więc sprzęt najwyższej jakości. Rentgen z radiowizjografią zapewnia naszym pacjentom szczegółową diagnostykę przy równoczesnej ochronie przed szkodliwym wpływem promieniowania. Natomiast fotel z systemem autodezynfekcji gwarantuje pełną ochronę przed zakażeniem.

Profesjonalizm i skuteczność leczenia zależy przede wszystkim od kompetencji i doświadczenia personelu medycznego. Korzystający z naszych usług pacjenci mogą być pewni, że o ich komfort i zdrowie dbają lekarze o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Nasi specjaliści rozumieją konieczność nieustannego poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Klinika Aldent zapewnia ponadto miłą atmosferę, która dla wielu pacjentów jest jednym z podstawowych kryteriów wyboru gabinetu stomatologicznego.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szczegółowe informacje:
Polityka prywatności
Polityka cookies

Zamknij okno

Aldent