PL EN

Protetyk Wrocław

Postaw na zdrowy uśmiech – zadbaj o zęby i dziąsła!

Dobry protetyk we Wrocławiu – najnowsza technologia korygowania koloru i kształtu zębów.

Dzięki protetyce stomatologicznej można skutecznie i efektywnie dokonywać rekonstrukcji zniszczonych zębów. Protetyk, dzięki rozwojowi tej dziedziny, może zastosować najnowsze rozwiązania, które efektywnie poprawią uśmiech każdego Pacjenta.

Aldent z Wrocławia oferuje usługi protetyczne takie jak:

  • Korony pełnoceramiczne
  • Korony porcelanowe – bazujące na tlenku cyrkonu
  • Mosty porcelanowo-metalowe
  • Uzupełnienia bezmetalowe
  • Licówki ceramiczne
  • Różne rodzaje wkładów i nakładów porcelanowych

Nasz gabinet stomatologiczny z Wrocławia, proponuje usługi protetyki czynnościowej, dzięki którym ocenić można stan stawów skroniowo-żuchwowych, pracę mięśni odpowiadających za funkcjonowanie żuchwy oraz warunki zwarciowe.

Polecamy również rekonstrukcje protetyczne stałe i ruchome. Plan i zakres leczenia opracowujemy na podstawie elektronicznych pomiarów zwarcia w naszym wrocławskim gabinecie.

Wizyta u protetyka we Wrocławiu – sposób na zdrowych uśmiech

Braki w uzębieniu często przekładają się na komfort psychiczny Pacjentów. Aspekty zdrowotne, brak „zdrowego uśmiechu” oraz trudności związane z trawieniem to tylko niektóre z elementów negatywnie wpływających na poczucie pewności siebie. Dzięki odpowiednim badaniom i przyjęciu określonej ścieżki leczenia, protetyk jest w stanie skutecznie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie warunków zgryzowych, jednocześnie znacząco poprawiając wygląd samych zębów.

Protetyka w naszym gabinecie stomatologicznym to połączenie wiedzy teoretycznej z najnowszymi technikami praktycznymi. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Szczegółowe informacje:
Polityka prywatności
Polityka cookies

Zamknij okno

Aldent